Hotel Asakusa Kuramae

Trzygwiazdkowy hotel APA Asakusa Kuramae jest zdecydowanie jednym z najlepszych obiektów w Tokio pod względem stosunku jakości do ceny. Tokio jest jedną z największych metropolii na świecie, dlatego ceny hoteli są dosyć wysokie. Jest to również jedno z największych miast na świecie, dlatego zdecydowanie warto zainwestować w hotel znajdujący się w pobliżu centrum miasta.

Będziecie wtedy mogli dostać się w przeciągu kilkudziesięciu minut do każdej popularnej, tokijskiej dzielnicy. Jest to naprawdę bardzo istotna kwestia. Jeśli zdecydujecie się na wzięcie hotelu na uboczu miasta, to możecie spodziewać się dojazdów wynoszących dwie godziny w jedną stronę.

Hotel Asakusa Kurame jest położony w odległości jednego kilometra od centrum Tokio. W jego pobliżu znajduje się również dworzec kolejowy Asakusa, więc bez problemu będziecie mogli szybko dostać się do kolejnych ciekawych, japońskich miast, na przykład do Kioto lub Osaki. Ten elegancki hotel położony jest również zaledwie dwie minuty od stacji metra Kuramae. Jest to więc idealna lokalizacja dla każdego turysty.

Pokoje hotelowe są wspaniale wyposażone w nowoczesnym stylu. W pokoju znajdziecie między innymi telewizor z płaskim ekranem, lodówkę oraz biurko. Pokoje są oczywiście połączone z łazienką, w której znajduje się wanna, suszarka do włosów oraz standardowy zestaw kosmetyków. W obiekcie znajdują się również restaurację oraz publiczna łaźnia na najwyższym piętrze z widokiem na rzekę Sumida. Na terenie całego hotelu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego wi-fi. Goście hotelowi mogą również wypożyczyć laptopa lub zamówić masaż za dodatkową opłatą. W obiekcie znajduje się również pralnia oraz kserokopiarka.

Dodaj komentarz