Shibuya Hotel En

Shibyua Hotel En to odnowiony hotel premium, usytuowany w centrum najpopularniejszej dzielnicy Tokio w bliskiej odległości od stacji Shibuya. Obiekt zachęca turystów komfortowymi pokojami oraz położeniem w sercu Tokio. Każdy pokój jest klimatyzowany, z prywatną łazienką i dostępem do WIFI.

Nowoczesne pokoje są przygotowane, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Utrzymane w konwencji japońskiego stylu i minimalizmu. Dodatkowo w pokoju znajduje się telewizor oraz czajnik elektryczny. Jednym z ciekawych atutów hotelu są przeszklone łazienki w pokojach. Obiekt jest objęty całkowitym zakazem palenia

W hotelu goście mogą skorzystać z dwóch lokali gastronomicznych, między innymi restauracji Ncredible, która oferuje gościom darmowe śniadania oraz kuchnię opartą na daniach z grilla i śródziemnomorskiej kuchni.

Dodatkowo goście mogą skorzystać z masażu. Atutem jest także całodobowa recepcja oraz pralnia dostępna dla klientów.

Hotel znajduje się w samym centrum dzielnicy Shibuya skąd blisko jest na popularną ulicę mody Harajuku, w niedalekiej odległości znajduje się park Yoyogi. W okolicy mieści się dużo sklepów i tradycyjnych restauracji.  Z powodu położenia hotelu można swobodnie poruszać się pociągami miejskimi i metrem po Tokio, a także komfortowo dostać się z i na lotnisko Haneda lub Narita.

Hotel otrzymuje najwyższe oceny za lokalizację, komfort i obsługę.

Ten obiekt jest szczególnie polecany dla par i osób, które chcą zaznać japońskiej kultury oraz doświadczyć zgiełku jednego z największych miast świata.

 

Dodaj komentarz