Shinagawa Prince Hotel

Ciekawych i dość luksusowych hoteli w samym centrum Tokio nie brakuje i zdecydowanie warto zdecydować się na jeden z tych wspaniałych obiektów. Na wakacje do Japonii najczęściej leci się tylko raz w życiu, dlatego warto dostarczyć sobie jak największej ilości wspaniałych wrażeń.

Doskonałym miejsce, przynajmniej na jedną noc będzie Shinagawa Prince Hotel. Obiekt ten znajduje się obok dworca kolejowego Shinagawa. Popularna dzielnica Shibuya znajduje się tylko pięć przystanków kolejowych dalej. Natomiast do dzielnicy Shinjuku dotrzecie pociągiem w zaledwie szesnaście minut.

Największa atrakcją tego hotelu jest jego wysokość, gdyż składa się z trzydziestu dziewięciu pięter i oferuje wspaniały widok na całe Tokio. Oczywiście na ostatnim piętrze znajduje się popularny lokal Top of Shinagawa. W obiekcie nie znajduje się jedna restauracja, ale piętnaście lokali gastronomicznych, w których serwowana jest kuchnia japońska, chińska, indyjska oraz zachodnia. W obiekcie mieści się również kilka barów oraz kawiarni. Poza bogatą ofertą gastronomiczną w tym obiekcie znajdziecie również dwa baseny, prywatne akwarium, kino, kręgielnię, kort tenisowy, saunę, gabinet masażu, a nawet kantor wymiany walut. Na terenie hotelu obowiązuje oczywiście bezpłatne wi-fi oraz znajdziecie liczne automaty z napojami oraz bankomat. Jest to więc naprawdę bardzo wyjątkowy i niespotykany obiekt. Wszystkie pokoje hotelowe są klimatyzowane, znajduje się w nich lodówka i suszarka do włosów oraz łazienka z wanną i kabiną prysznicową.

 

 

Dodaj komentarz